Advertentie

Beste land ter wereld 2019 is Zwitserland, NL 2e!

Het blijft toch altijd bijzonder hoe sommige medelanders Nederland als dictatoriaal derde wereld land willen afschilderen. Natuurlijk vallen er ook wel mensen in ons land tussen wal en schip. Maar beter hier tussen wal en schip dan in 95 procent van alle andere landen. Of zou het FD ons ook weer fake news willen voorspiegelen, zijn ook deze cijfertjes weer één groot complot? Nou kijk en oordeel zelf maar…

Advertentie

Beste land ter wereld 2019 is Zwitserland, NL 2e!
Beste land ter wereld 2019 is Zwitserland, NL 2e!

Lees hier ->>> meer over geluk op deze website…


Beste land ter wereld

In de onderstaande tabel is een optelling gemaakt van verschillende rapporten die landen beoordeling. Denk aan economische potentie, innovatie, menselijk kapitaal en geluk. Nu weten we uit eerdere en andere onderzoeken dat wij als Nederland altijd wel boven aan de lijstjes staan. Want zo hebben we bijvoorbeeld de beste infrastructuur van de wereld en zijn we in ons landje best wel vrij.


Top 10: beste land ter wereld 2019

WCRGCRGIIHDIWHRTOT
1Zwitserland5412618
2Nederland66410531
3Zweden9927734
4Denemarken810711238
5Verenigde Staten313141940
6Finland1511615148
7Noorwegen1116191350
8Duitsland173951751
9Singapore12893154
10Verenigd Koninkrijk20851462

WCR: World Competitiveness Ranking
GCR: Global Competitiveness Ranking
GII: Global Innovation Index
HDI: Human Development Index
WHR: World Happiness Report
TOT: Som van alle posities op ranglijsten


 

advertentie